O MNIE

mac 1Witam serdecznie na stronie Kancelarii. Każdy z nas spotkał się z pojęciem kancelarii adwokackiej, choć nie każdy korzystał z usług takiego biura. Zazwyczaj wizyta u adwokata nie kojarzy się pozytywnie, gdyż przynosi na myśl kłopoty będące z reguły bezpośrednią przyczyną takiego spotkania. Niestety, nawet wtedy, gdy przez całe życie przestrzegamy norm prawa i staramy się żyć zgodnie z zasadami współżycia społecznego, nie możemy mieć pewności, że ominą nas sytuacje wymagające pomocy prawnej. Pomimo tego, iż z większością problemów radzimy sobie sami, zdarzają się sprawy, z którymi najlepiej zwrócić się do specjalisty.
Prowadzę indywidualną praktykę adwokacką na terenie Rzeszowa. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Rzeszowie. Ponadto, po ukończeniu seminarium doktoranckiego w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie, przygotowuję pracę doktorską z zakresu prawa międzynarodowego. Siedziba prowadzonej przeze mnie Kancelarii znajduje się w Rzeszowie, jednakże jako osoba mobilna i zorganizowana prowadzę sprawy na obszarze całego województwa.
W mojej praktyce dążę do tego, aby żaden zlecony mi problem nie pozostał bez należytego i stałego monitoring, a Państwo by byli stale i na bieżąco informowani o postępach swojej sprawy.
Dla Państwa wygody jestem przygotowany zarówno do świadczenia pomocy prawnej w siedzibie Kancelarii, jak i w siedzibie zainteresowanych stron.
Zdaję sobie sprawę z tego jak ważna jest dla Państwa powierzana mi sprawa, jak ważna jest dla Państwa przyszłość, jak istotne jest odzyskanie równowagi naruszonej czyimś zachowaniem, uzyskanie odszkodowania, odzyskanie stabilności finansowej lub zabezpieczenie ważnych interesów a nade wszystko odzyskanie spokoju. Cechuje mnie wnikliwość, rzetelność, poszanowanie tajemnicy adwokackiej w zakresie zleceń, a także wytrwałość w starannym zbadaniu Państwa problemu dla znalezienia właściwej ścieżki postępowania, pozwalającego możliwie maksymalnie zaoszczędzić Państwa czas i ograniczyć koszty.
Moim celem jest udzielanie pomocy prawnej kierowanej zarówno do osób fizycznych, jak i prawnych, a także jednostek nieposiadających osobowości prawnej. Swoje usługi kierują zatem zarówno do dobrze prosperujących przedsiębiorstw, jak i do osób, które nie są w stanie ponieść wysokich kosztów obsługi prawnej. Przyjmuję sprawy powszechne, typowe dla problemów przeciętnego człowieka, ale ni są mi również obce sprawy wyjątkowe wymagające indywidualnego podejścia oraz wąskiej specjalistycznej wiedzy. Dodatkowo, dzięki biegłej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie) świadczę usługi prawne klientom z zagranicy.
Ufając w moje doświadczenie i sumienność zapraszam Państwa serdecznie do skorzystania z usług prawnych mojej Kancelarii, poprzez które wspólnie z Państwem walczyć będę o rozwiązanie spraw, które są dla Państwa życiowo lub biznesowo ważne.


Z poważaniem,
Maciej Lew